Nowości
biokominek stojący Koza z półką + rura
biokominek stojący Koza z półką + rura

6 950,00 zł

5 650,41 zł

kpl.
biokominek stojący Koza z półką
biokominek stojący Koza z półką

6 299,00 zł

5 121,14 zł

kpl.
biokominek rogowy do zabudowy Natali
biokominek rogowy do zabudowy Natali

6 985,00 zł

5 678,86 zł

kpl.
Pojemnik z dwoma palnikami 1000
Pojemnik z dwoma palnikami 1000

8 792,00 zł

7 147,97 zł

kpl.
biokominek Horno obrotowy - P
biokominek Horno obrotowy - P

7 975,00 zł

6 483,74 zł

kpl.
biokominek stojący Koza Big z rurą
biokominek stojący Koza Big z rurą

5 350,00 zł

4 349,59 zł

kpl.
biokominek stojący Koza Big
biokominek stojący Koza Big

5 099,00 zł

4 145,53 zł

kpl.
biokominek narożny Koza
biokominek narożny Koza

3 999,00 zł

3 251,22 zł

kpl.
O nas

Serdecznie witamy Cię drogi internauto na stronach sklepu firmowego polskiego producenta palników na bioetanol oraz biokominków -  polskiebiokominki.pl. Wychodząc naprzeciw potrzebom Klientów i ich kreatywności chętnie doradzamy w zaprojektowaniu własnych aranżacji biokominków oraz ich wykonaniu wg indywidualnych projektów. Każdy z dostępnych w naszej ofercie modeli biokominka może zmienić wymiary oraz formę tak, by w jak najlepszy sposób dopasować go do miejsca jego przeznaczenia oraz gustu inwestora.

Od 2008 roku zaimujemy się produkcją urządzeń, w których wykorzystywany jest bioetanol. W czasie naszej wieloletniej pracy konstrukcyjnej, jak i produkcyjnej staraliśmy się - i będziemy nadal to czynić - wdrażać coraz nowsze i bardziej przyjazne dla użytkownika pod względem bezpieczeństwa produkty. Główny nacisk położyliśmy na dopracowanie konstrukcji najważniejszego elementu w produktach bio, a więc skoncentrowaliśmy się na palniku na bioetanol. To on jest sercem produktów popularnie nazywanych biokominkami, które są przecież niczym innym, jak obudowami do palników.
Podczas opracowywania nowych konstrukcji - doboru optymalnych materiałów, powłok lakierniczych, zmiany wykroju szczeliny płomieniowej z prostej na falowaną, itd. - zdobyliśmy wiedzę nt wykorzystania palników i zastosowania ich w obudowach, które mogą przybierać przeróżne formy i kształty w zależności od materiałów, z których powstają. 

Oferowane przez nas obudowy palników na bioetanol popularnie nazywane biokominkami, które prezentujemy na łamach stron, są jedynie modelowymi propozycjami. Każdy z prezentowanych modeli obudów może przez Klienta zostać dopasowany do własnych potrzeb pod kątem wymiarów oraz palnika, w który obudowa zostanie wyposażona. 

Marka polskiebiokominki.pl specjalizuje się w jednostkowej produkcji modeli do zabudowy wykonywanych na zamówienie, która wzoruje się na kilkudziesięciu podstawowych modelach do tego celu przeznaczonych - link do strony Biokominki do zabudowy.

Kilka słów o biokominkach - biokominki, czyli obudowy do palników na bioetanol są urządzeniami, które w prosty sposób mogą zmienić klimat w Państwa domach, do czego szczerze namawiamy. Płonący, żywy ogień wnosi do każdego wnętrza nie tylko ciepło odczuwalne werbalnie, ale poprawia nastrój, kreuje atmosferę i pozwala po całodziennych wyzwaniach jakie stawia przed nami "zabiegane" życie odprężyć się, zapominając o jakże często nerwowych chwilach minionego dnia.

Kolekcja biokominków dostępna w naszym sklepie zadowoli najwybredniejsze gusta Klientów – znajdziecie w nim kolekcję biokominków stojących, wiszących, stojąco-wiszących oraz biokominków przeznaczonych do zabudowy. Do uruchomienia ich nie są potrzebne żadne pozwolenia, ani dodatkowe instalacje. Montaż jest tak prosty, jak powieszenie obrazu – w przypadku biokominków wiszących, ale także tych do zabudowy w lekkich konstrukcjach z płyt kartonowo-gipsowych. Znajdziesz tu biokominki charakteryzujące się nowoczesnym designem, świetnie wkomponowujące się do wnętrz o takim właśnie charakterze – wszystkie zaś w cenach przystępnych dla każdego, a co najważniejsze bezpieczne.

Wszystkie dodatkowe informacje nt biokominków, zastosowania, funkcjonowania, możliwości wykonania wg własnego projektu zamieszczone są w górnej części strony głównej w panelu INFORMACJE DODATKOWE. Do zapoznania się z nimi serdecznie namawiamy - im większa świadomość o zastosowaniu i funkcjonalności biokominków, tym lepiej dla ich przyszłych użytkowników.

W celu przedyskutowania/doinformowania na temat naszej oferty prosimy o kontakt drogą mailową pod adresem bok@polskiebiokominki.pl bądź drogą telefoniczną pod nr tel. +48 518 878 812. Nasz konsultant jest do telefonicznej dyspozycji każdego dnia w godzinach 9-21. Nie ma złej godziny na rozmowę o naszych produktach. Godziny wieczorne, dni wolne, święta - dzwońcie śmiało... jeśli nie odbierzemy, to na pewno oddzwonimy. Działając zgodnie z polityką jakości na każde zapytanie przesłane drogą mailową odpowiadamy w maksymalnym, nieprzekraczalnym czasie 1 godziny.

Czas realizacji zamówienia zależy od dostępności produktu i wynosi od 7 dni w przypadku modeli znajdujących się w stałej ofercie, ok. 14 dni w przypadku jakichkolwiek w nim przeróbek, po okres 21 dni w przypadku innowacyjnych projektów indywidualnych. Każdy z podanych terminów może ulec wydłużeniu z przyczyn od nas niezależnych.

Adres widniejący na stronie jest wyłącznie adresem, pod którym firma Polskie Biokominki jest zarejestrowana. Nie prowadzimy tam żadnej sprzedaży, ani nie obsługujemy Klientów.

Zapraszamy wszystkich zainteresowanych współpracą w sprzedaży naszych produktów – witryny e-commerce,  sklepy z wyposażeniem wnętrz, architektów wnętrz oraz wszystkich innych zafascynowanych posiadaniem żywego ognia we własnym „M”.

Zainteresowanych stałą współpracą prosimy o kontakt w celu domówienia jej szczegółów.

Wszystkie z oferowanych na stronie produktów posiadają oprócz deklaracji CE także 18 miesięczną gwarancję producenta na bezpieczne i poprawne ich działanie.

Dostarczając do Państwa zamówione produkty korzystamy z usług zewnętrznych firm kurierskich ogólnie znanych na polskim rynku. Oczywiście to tylko nasza propozycja transportu – jeśli chcą Państwo skorzystać z firmy kurierskiej, którą Państwo preferują prosimy poinformować nas o tym fakcie w celu ustalenia  terminu odbioru/podstawienia własnego kuriera. Każda z przesyłek wysyłanych za pośrednictwem ww firm kurierskich jest na nasz koszt ubezpieczona.  Odpowiedzialność za stan przesyłki spoczywa na firmie kurierskiej – nasza odpowiedzialność wygasa w momencie przekazania bezpiecznie zapakowanej przesyłki kierowcy firmy kurierskiej. W związku z powyższym zwracamy się z prośbą o dokładne sprawdzanie przesyłki - zarówno jej opakowania, jak i zawartości – każdy z kierowców dostarczających Państwu przesyłkę jest zobowiązany poczekać, by mogli Państwo sprawdzić stan zawartości paczki, która w wielu przypadkach zawiera materiały łatwo tłukące się – przeszklenia, czy wypełnienia kamienne bądź ceramiczne oraz ciecz łatwopalną w postaci bioetanolu. Sugerujemy jednak każdą z przesyłek sprawdzać przy kurierze, nawet te, nie zawierające materiałów mogących ulec stłuczeniu lub zbiciu. 

Prosimy o nieoszczędzanie nas i zwracanie się z każdym, nawet najdrobniejszym pytaniem – na pewno nie zostanie ono pominięte i spotka się z natychmiastową reakcją naszej obsługi.

                                                                                          Zapraszamy
                                                                           zespół polskiebiokominki.pl

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl