Nowości
biokominek stojący Koza z półką + rura
biokominek stojący Koza z półką + rura

6 950,00 zł

5 650,41 zł

kpl.
biokominek stojący Koza z półką
biokominek stojący Koza z półką

6 299,00 zł

5 121,14 zł

kpl.
biokominek rogowy do zabudowy Natali
biokominek rogowy do zabudowy Natali

6 985,00 zł

5 678,86 zł

kpl.
Pojemnik z dwoma palnikami 1000
Pojemnik z dwoma palnikami 1000

8 792,00 zł

7 147,97 zł

kpl.
biokominek Horno obrotowy - P
biokominek Horno obrotowy - P

7 975,00 zł

6 483,74 zł

kpl.
biokominek stojący Koza Big z rurą
biokominek stojący Koza Big z rurą

5 350,00 zł

4 349,59 zł

kpl.
biokominek stojący Koza Big
biokominek stojący Koza Big

5 099,00 zł

4 145,53 zł

kpl.
biokominek narożny Koza
biokominek narożny Koza

3 999,00 zł

3 251,22 zł

kpl.
Architekci Wnętrz - polecamy

polskiebiokominki.pl szczerze polecają poniżej prezentowanych architektów wnętrz, jako godnych partnerów w tworzeniu i aranżacji nowoczesnych wnętrz, także z wkomponowywaniem w swe realizacje naszych biokominków.
 

*     *     *     *     * 

Maciej Słowiński

aktywnie uczestniczy w każdym etapie tworzenia projektu i w pełni kontroluje proces kreacji wnętrza oferując wyjątkowy komfort współpracy zapewniający indywidualne podejście i osobiste zaangażowanie przy każdej inwestycji.

Pisze o sobie - z mojego doświadczenia wynika, że usługa aranżacji wnętrza opiera się na dużym zaufaniu. To, czy relacja personalna będzie sprzyjała nawiązaniu owocnej współpracy projektowej najlepiej sprawdzić widząc i słysząc osobę której zamierzamy zlecić usługę. Dlatego też preferuję kontakt osobisty, moim zdaniem najlepiej zacząć od niezobowiązującego spotkania lub rozmowy telefonicznej.

tel. +48 502 270 508

e-mail: poczta@maciejslowinski.pl

www.maciejslowinski.pl

 

*     *     *     *     * 

creator_architekt

Creator Architekt - arch. Agnieszka Kulikowska  

to autorska pracownia zajmująca się architekturą w pełnym tego słowa znaczeniu - od koncepcji przez uzgodnienia i pozwolenia na budowę do realizacji. Wykonuje projekty kubaturowe zarówno mieszkalne, jak i biurowe czy przemysłowe. Ponadto tworzy projekty aranżacji wnętrz prywatnych, publicznych i komercyjnych. Agnieszka współpracuje z firmami budowlanymi i meblowymi, które realizują wszystkie swoje idee projektowe. Działa na terenie województwa pomorskiego.

arch. Agnieszka Kulikowska
tel. 509-564-231
 

*     *     *     *     * 

„Norka” to młoda, ale szybko zdobywająca zaufanie pracownia projektowa. Projektantka wnętrz Karolina podejmuje się projektowania zarówno mniejszych, jak i większych metraży w obiektach mieszkalnych.
Tworzy projekty nowoczesne, zgodne zarówno z trendami jak i charakterami właścicieli nieruchomości. Wyróżnia ją serdeczne podejście do każdego klienta, ceni sobie swobodną i przyjazną atmosferę podczas współpracy. Każdy projekt tworzony jest z pasją, dlatego warto zaufać jej propozycjom i otwartej głowie.
Oferuje usługę projektowania kompleksowego i daje możliwość rozszerzenia usługi o nadzór autorski na etapie realizacji projektu. Działa przede wszystkim na terenie Warszawy i okolic, ale współpracuje również zdalnie z klientami z całej Polski.
Więcej informacji na stronie: www. norkaprojekt.pl

 

*     *     *     *     * 

 

Katarzyna Korus             

"... w zawodzie architekta wnętrz pracuję aktywnie już kilkanaście lat. Każdego Klienta staram się traktować indywidualnie, z tego też powodu praca nad nowym wnętrzem zamykać się może w inne ramy czasowe. Tworząc wnętrza przyjazne dla właściciela staram się, aby praca nad nowym projektem była dialogiem pomiędzy mną, a inwestorem. Wszystkie propozycje wizualizuję za pomocą programów komputerowych oraz rozrysowując detale ręcznie. Mogę też zaproponować rozplanowanie wnętrza pod kątem wyliczeń Seng Shui. Ciągle poszerzam swoją wiedzę o dodatkowe zagadnienia, jak np. wykorzystanie Feng Shui we wnętrzach. Staram się, aby projektowane przeze mnie wnętrza były niepowtarzalne oraz użytkowe dla moich Klientów na wiele lat..."Kasia Korus pracuje nie tylko na terenie Polski, ale także często poza jej granicami."

Kasia_Korus

tel. +48 606 454 920

e-mail:info@kasiakorus.com

www.kasiakorus.com

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl