Nowości
biokominek stojący Ship 450
biokominek stojący Ship 450
1 830,00 zł 1 487,80 zł
kpl.
biokominek stojący Ship 500
biokominek stojący Ship 500
1 930,00 zł 1 569,11 zł
kpl.
biokominek stojący Ship 400
biokominek stojący Ship 400
1 760,00 zł 1 430,89 zł
kpl.
biokominek do zabudowy Grand Shelf Mirror
biokominek do zabudowy Grand Shelf Mirror
7 390,00 zł 6 008,13 zł
kpl.
biokominek do zabudowy Grand Geometric
biokominek do zabudowy Grand Geometric
4 550,00 zł 3 699,19 zł
kpl.
biokominek do zabudowy Grand Double Colours
biokominek do zabudowy Grand Double Colours
5 600,00 zł 4 552,85 zł
kpl.
biokominek do zabudowy Grand Double Inox
biokominek do zabudowy Grand Double Inox
5 650,00 zł 4 593,50 zł
kpl.
Uchwyty
Uchwyty
69,00 zł 56,10 zł
kpl.
Jak zabudować biokominek

Poniżej prezentujemy zdjęcia, które przedstawiają sposób zabudowy (nie mylić z obudową - o tym piszemy niżej) każdego z biokominków  - marki polskiebiokominki.pl - do tego przeznaczonych. Na poniższym zdjęciu pokazano zabudowę w PKG, ale w identyczny sposób można postąpić z każdym materiałem. I nie ma tu znaczenia model biokominka - Grand, Open, Opener, CornereL, Rimel, HornoSnake, czy Snaker - zabudowa w każdym przypadku jest prosta, tania i niekłopotliwa.

    

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

  

 

Jak pokazują zdjęcia zabudowa biokominka w PKG nie powinna nastręczać trudności. Stelaż dookoła wnęki, w którą ma być "włożony" biokominek należy obwieść profilami do PKG, podobnie do systemu szufladowego, pamiętając jednakże o pozostawieniu pod wnęką min. 100mm miejsca na pojemnik palnika. Ramka frontowa może być elementem ozdobnym, bądź zostać obudowana materiałem, który zaistnieje na frontowej ścianie zabudowy. 

Poniższy kolaż zdjęć obrazuje kolejne etapy powstawania zabudowy pod biokominek SNAKE, ale wzorując się na nich bez trudu wykonacie zabudowę pod każdy model biokominka do zabudowy z kolekcji marki polskiebiokominki.pl

jak zabudować biokominek

 

 

 

 

 

 

 

 

 

  

 

Wykonujemy także niestandardowe bryły obudów według indywidualnych projektów przedstawionych przez Klienta - zdjęcie poniżej

 

*zdjęcie przesłane przez Klienta - autor nieznany

Jakim  materiałem wykończyć zabudowę?

Nie ograniczajcie się, każdy materiał przeznaczony do wykończenia powierzchni jest dopuszczalny - od zwykłej farby nałożonej na zabudowę PKG, poprzez ceramikę, kamień, szkło, itp., a kończąc na płytach meblowych. W przypadku zastosowania płyt meblowych, a zwłaszcza płyt malowanych i lakierowanych - popularne MDF - poinformujcie nas o takim zamiarze na etapie składania zamówienia. Zapoznamy się z Waszym projektem i nieodpłatnie doradzimy jakie zabiegi będą konieczne, by zabudowa nie uległa zniszczeniu pod wpływem temperatury wydobywającej się z wnęki paleniskowej.

Poniżej efekt finalny - w tym przypadku ściany frontowe zostały zabudowane jednolitym, lakierowanym drewnem.

       polskiebiokominki zabudowa biokominka Snake  

Coraz więcej Klientów zainteresowanych jest zabudową biokomika pod umieszczonym nad nim odbiornikiem tv - na zdjęciu poniżej 

biokominek_pod_tv_polskiebiokominki

 

 

 

Obudowę biokominka wykonano z kamienia naturalnego (może to być także ceramika lub np. szkło barwione).

 

 

 

 

 

 

Jeśli noszą się Państwo z zamiarem realizacji podobnych kreacji z telewizorem nad biokominkiem zachęcamy do kontaktu z naszymi konsultantami, którzy po zapoznaniu się z konkretnym projektem fachowo doradzą, jak bezpiecznie zrealizować Państwa zamysł projektowy.

Zapraszamy do odwiedzenia strony z przykładowymi aranżacjami biokominków do zabudowy na stronę Aranżacje - GALERIA.

Nasuwają się Państwu jakiekolwiek wątpliwości związane z wykonaniem zabudowy? Zachęcamy do kontaktu z nami:
- e-mail: bok@polskiebiokominki.pl
- tel. +48 518 878 812.

Z chęcią doradzimy, dopowiemy, rozwiejemy Państwa wątpliwości. 

*Wszystkie informacje znajdujące się na stronach informacyjnych witryny www.polskiebiokominki.pl odnoszą się wyłącznie do produktów marki polskiebiokominki.pl oferowanych na łamach tejże strony. Stosowanie się do poniższych informacji pomimo, że powinno odnosić się do wszelkich tego typu produktów, może jednak nie znajdować zastosowania w przypadku adekwatnych produktów innych producentów. Po zasięgnięcie ich sugerujemy zwrócić się do producenta, którego produkt zamierzają Państwo nabyć, bądź którego jesteście posiadaczem.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl